PARSİYEL AMBAR VE YÜK TAŞIMACILIĞI

Parsiyel Taşımacılık Nedir ?

Aynı güzergahtaki birbirinden farklı müşterilerin yüklerini, aynı kamyon, kamyonet veya tır ile taşıma lojistiğine parsiyel taşımacılık denir. Bu sayede, taşıtmak istediğiniz yük, farklı yükler ile bir arada olduğundan ekonomik olarak fayda sağlarsınız.

AMBAR3

Parsiyel Yük Taşıma

Parsyiyel olarak taşıtmak istediğiniz yükünüzü diğer firmaların yükleri ile birlikte boşaltım sırasına göre araca yerleştiriyoruz.Böylece yükünüz hem indir bindir olmadan hemde fiyat olarak uyguna sevkv edilmiş oluyo.İşte biz buna parsiyel taşımacılık diyoruz.

NAKLİYAT AMBAR

Şehirler arası nakliyat,parça eşya nakliyesi,parsiyel yük taşıma,ağır yük taşımacılığı,evden eve nakliyat,fabrika taşımacılığı,ofis büro taşımacılığı,ev eşyası nakliyesi,fuar taşımacılığı,paletli malzeme sevkiyatı,komple kamyon ve kamyonet tedariği,tır,kamyon,kırkayak,on tekerli kamyon,ısuzu,kamyonet gibi üzeri açık veya kapalı olan araçlarla İstanbuldan tüm Türkiyeye hizmet vermekteyiz.

ambar-iletişim-telefonu


 0 532 726 92 59

0 555 993 84 60

[email protected]

İstanbul İzmir Ambarı/İstanbul Antalya Ambarı/İstanbul Şehiriçi Taşımacılık/İstanbul Evden Eve Taşımacılık/Parsiyel Taşıma/Ambar Nakliye Araçlarımız/Nakliye Kamyon Ve Kamyonet Tedarik/İstanbul Malatya Taşımacılık Firması/İstanbul Adana Ambarı/İstanbul Bodrum Ambarı/


Call Now Button
WeCreativez WhatsApp Support
Müşteri destek ekibimiz 7 gün /24 saat sorularınızı cevaplamak için burada.
👋 Merhaba, size nasıl yardımcı olabiliriz?